Koncerty Anny Sokołek to kompilacja znanych i lubianych utworów z gatunku jazz, soul i pop we własnych jazzujących aranżacjach. To idealna propozycja na kameralne koncerty, eventy, gale itp.

Śpiewanie to moja największa pasja, która stała się także moim zawodem i sposobem na życie. Współpracuję z akompaniatorami, którzy tak jak ja pasjonują się muzyką i są w tej dziedzinie znakomicie wykształceni. Można mnie usłyszeć z gitarzystą Łukaszem Chylińskim oraz z pianistami dr Tomaszem Momotem czy Kamilem Łukasikiem. Istnieje możliwość rozszerzenia składu o kontrabas.

By zapewnić wysoką jakość odbioru współpracuję z profesjonalnymi firmami, które dbają o odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie moich występów.

Mam na swoim koncie ogromną ilość występów i zadowolonych klientów. Współpracuję z firmami, agencjami eventowymi oraz klientami indywidualnymi. Do tej pory miałam przyjemność śpiewać m.inn. dla: Nordea, ZUS, PZU, Gaz System, Maik, Media Markt, Bank Pocztowy i wielu, wielu innych…

Zapraszam do kontaktu w sprawie pełnej oferty koncertowej!

Referencje


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/u246254/domains/annasokolek.com/public_html/wp-content/themes/lush/page.php on line 59