ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNE LEKCE ŚPIEWU

Zapraszam na indywidualne lekcje śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym etapie rozwoju drogi wokalnej. Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i profesjonalistów. Zapewniam bogate doświadczenie, efektywne nauczanie oraz bezstresową atmosferę. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie tak by uzyskać jak najlepszy efekt. Przygowuję także do egzaminów na kierunki wokalne, do konkursów, festiwali czy programów telewizyjnych itp.
W zakres nauki wchodzi m.inn.: emisja głosu, impostacja głosu, praca nad interpretacją, praca z mikrofonem czy ruch sceniczny.
Uczyłam się u wielu doskonałych nauczycieli, tj.: Dr Anna Serfańska, Sonia Lachowolska, Phil Minton, Olga Szwajgier i inni. Z chęcią przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie innym!

 

LEKCJE PRACY Z GŁOSEM

Przeznaczone są dla osób, które nie chcą śpiewać, ale np.: występują publicznie bądź pracują głosem. Celem zajęć jest odblokowanie głosu, praca nad wystąpieniem publicznym, opanowanie stresu i wszystko, co jest związane z tym tematem.

Zapraszam wszystkich, a w szczególności:

– trenerów, coachów, osoby prowadzące warsztaty, mówców
– osoby wypowiadające się publicznie (biznesmanów, rzeczników prasowych, prawników, aktorów, nauczycieli itd.)
– osoby nieśmiałe, mające trudności z wypowiadaniem się publicznym
Zajęcia prowadzone są w luźnej, bezstresowej atmosferze!

 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/u246254/domains/annasokolek.com/public_html/wp-content/themes/lush/page.php on line 59