25 marca 2017 – warsztat ze śpiewu intuicyjnego z Anną Sokołek w Warszawie. Zapisy i informacje: recepcja@whipnozie.pl, tel.: 780 071 107

Głos

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na warsztaty ze śpiewu intuicyjnego, które odbędą się 25 marca w Warszawie w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Pełnia”.

 

Data: 25 marca 2017r

Miejsce: Pełnia Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 20 r 23/ 107

Koszt: 150zł

 

CO TO JEST ŚPIEW INTUICYJNY?
Śpiew intuicyjny to improwizowanie głosem. Nie ma tu konkretnej melodii ani słów jak w tradycyjnej np. piosence, po prostu pozwalamy naszemu głosowi wyrazić się w sposób spontaniczny.
Nie można tu zafałszować czy czegoś źle „zaśpiewać” bo każdy dźwięk witamy z radością i otwartością!DLA KOGO SĄ TAKIE ZAJĘCIA?
DLA KAŻDEGO! Nie musisz umieć śpiewać! Ba! Nawet nie musisz mieć predyspozycji muzycznych. Wszystko polega na pozwoleniu sobie na puszczenie głosu wolno bez oczekiwań, bez wyobrażeń, bez zamiarów. Pozwalamy głosowi po prostu sobie z nas płynąć. Łączy się on wtedy z innymi głosami i powstają oryginalne, jedyne w swoim rodzaju „utwory” 😉 Nikt nie wie co z tego wyjdzie i to jest w tym wszystkim najciekawsze!

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA TAKI WARSZTAT?
Wydobywanie z Siebie głosu może być bardzo relaksujące. Otwieranie głosu, pozwalanie mu na bycie takim jaki jest w danej chwili bez oczekiwań sprawia, że łatwiej nam zaakceptować Siebie takich jakimi jesteśmy, właśnie bez oczekiwań, bez wyobrażeń. Improwizowanie głosem to spotkanie z Samym Sobą a także z innymi w danym momencie, tu i teraz. To rodzaj medytacji. Nasz głos jest falą fizyczną, która może rezonować w całym naszym ciele a po uwolnieniu na zewnątrz może także rezonować z innymi falami tworząc rodzaj wręcz metafizycznego doznania w ciele.